Slnečné okuliare

Slnečné okuliare nielen skvele vyzerajú, ale sú tiež potrebné po celý rok, aby chránili vaše oči pred slnkom!
V Optike DIAMON ponúkame širokú škálu štýlových rámov v každom tvare a farbe, aby vyhovovali vašej osobnosti, vášmu zmyslu pre módu a vášmu životnému štýlu. Od rámov, ktoré určujú trendy, po športové a cyklistické okuliare, máme to, čo potrebujete, aby ste sa cítili skvele na slnku bez ohľadu na to, čo práve robíte!
Odtiene a povrchová úprava šošoviek
Aby vám slnečné okuliare fungovali, musíte sa najskôr vybaviť správnymi šošovkami. Čo sa týka odtieňov a povrchovej úpravy šošoviek, máme na výber množstvo možností, takže určite nájdete tú správnu voľbu pre vás.
V prípade odtieňov okuliarov ponúkame niekoľko možností vrátane zrkadlových, samozafarbovacích a polarizovaných šošoviek. Naši odborní optici vám radi pomôžu vybrať ten najlepší štýl okuliarov pre váš životný štýl a váš zmysel pre módu.
Pre povrchovú úpravu šošoviek ponúkame niekoľko možností vrátane antistatických, antireflexných, vodeodolných  povrchov a vrstvu odolnú proti poškriabaniu, ktoré ponúkajú výhody v závislosti od toho, ako vediete svoj život a na aké činnosti používate okuliare.
Phone: 0948 232692
Centrum 12/17, Považská Bystrica
budova DIAMON Residence