Bollé eyewear

>   Slnečné okuliare  >  Bollé eyewear

Značka Bollé je jedným z priekopníkov v odvetví slnečných okuliarov. Kladie výkon, dizajn a inovácie na jadro svojej stratégie. Značka zostáva dodnes lídrom v koncepcii športových a lifestylových slnečných okuliarov, lyžiarskych okuliarov, lyžiarskych a cyklistických prilieb. Ochranná vetva značky, nazvaná Bollé Safety, je tiež lídrom v tejto oblasti. Estetická a vysoká úroveň technickosti výrobkov vysvetľuje toto vedúce postavenie. Bollé sa snaží integrovať najnovšie inovácie na trhu a nikdy neprestáva vyvíjať nové technologické riešenia na zlepšenie výkonnosti svojich výrobkov.

Dnes, po 130 rokoch, sa produkty Bollé distribuujú a nosia po celom svete. Značka Bollé zaujala špeciálne postavenie na trhu zimných športov, vodných športov, golfu, tenisu, cyklistiky a vonkajších športov rovnako ako aj okuliarov, ktoré svojim štýlom vyhovujú každodenným potrebám.

Priekopník v slnečných okuliaroch

Líder v koncepcii športových a lifestylových slnečných okuliaroch, lyžiarskych okuliaroch.

Inovatívnosť

Bollé integruje najnovšie inovácie na trhu a neprestáva vyvíjať nové technologické riešenia na zlepšenie výkonnosti výrobkov.

Štýlové prevedenie

Značka Bollé zaujala špeciálne postavenie na trhu okuliarov, ktoré svojim štýlom vyhovujú každodenným potrebám.

Potrebujete poradiť?

Máte otázky k našim službám alebo potrebujete pomôcť s výberom správnych okuliarov? Neváhajte si rezervovať termín v Optike Diamon.

Načítavam kalendár...
Powered by Booking Calendar