Detské okuliare

Existuje niekoľko  indikátorov toho, že vaše dieťa potrebuje okuliare. Môže to začať poznámkou od učiteľa, ktorá hovorí o problémoch v škole, alebo si môžete všimnúť, že vaše dieťa škúli alebo má časté bolesti hlavy. S väčšou pravdepodobnosťou sa však dozviete, že vaše dieťa potrebuje okuliare, až keď ho vezmete k lekárovi  na rutinné očné vyšetrenie.
Pri výbere prvých okuliarov začnite tým, že sa vášmu dieťaťu bude páčiť štýl a farba rámov, ktoré sa vyberajú. Dieťa bude mať väčšiu tendenciu nosiť okuliare každý deň, keď bude spokojné so svojím vzhľadom.
Detské okuliare musia deťom predovšetkým výborne sedieť. Vtedy ich budú deti aj rady nosiť. Pri výbere je preto dôležité dbať na to, aby vybraný model rámu zodpovedal anatómii detskej hlavy. Rám preto nesmie byť príliš veľký, ale ani malý.
Okuliare pre deti už od narodenia
V ponuke sú plastové rámy NANO Vista a Active od nášho dodávateľa Coloroptik. Kľúčovou vlasnosťou týchto rámov je poddajnosť materiálu. Okuliare neobsahujú žiadne kovové časti, sa nedajú rozbiť a veľmi dobre sedia na detskej tvári. Z každého modelu sa vyrába viacero veľkostí podľa veku dieťaťa.
Súčasťou každého rámu sú aj pružné šnúrky a preto ich deti môžu používať aj pri športových aktivitách. Niektoré modely sa vyrábajú aj so slnečným klipom

Kliknite na logo jednotlivých značiek a zistite viac

Phone: 0948 232692
Centrum 12/17, Považská Bystrica
budova DIAMON Residence