Harley Davidson

>   Dioptrické okuliare  >  Harley Davidson

Okuliare Harley-Davidson® začleňujú toto dedičstvo do každého rámu okuliarov a slnečných okuliarov vyrobených s jemnými odkazmi na tie isté ručne vyrobené diely, vďaka ktorým sú ich motocykle stálym prvkom na svetových diaľniciach. Harley-Davidson je súčasťou portfólia značky Marcolin od roku 2013. Štýly zahŕňajú vysokokvalitné materiály ako titán a nehrdzavejúca oceľ s množstvom farieb a zložitých detailov, ktoré sú ideálne pre aktívny životný štýl motocyklového nadšenca Harley-Davidson®. Okuliare Harley-Davidson® sa vyznačujú aj väčšími veľkosťami očí a dlhšími dĺžkami straníc pre väčšinu pánskych optických štýlov. Táto funkcia poskytuje funkciu a prispôsobenie, čo zvyšuje zážitok nositeľa. Pre ženy sú kamienkové detaily použité ako inšpirácia z vlastnej línie šperkov Harley-Davidson.

Exkluzívnosť

Dnes je táto značka jednou z najuznávanejších a najrešpektovanejších značiek na svete s jedinečnou kultúrou – nerozbitným putom.

Prírodné prvky

Prírodné prvky ako hodváb, sušené kvety a pierka, sú laminované do nových kryštalických a transparentných acetátov či perleťových farieb.

Jedinečné sýte farby

Inšpirované prírodným svetom kvetov hrajú živými a intenzívnymi tónmi ružovej, červenej, oranžovej, fialovej, zelenej a modrej.

Potrebujete poradiť?

Máte otázky k našim službám alebo potrebujete pomôcť s výberom správnych okuliarov? Neváhajte si rezervovať termín v Optike Diamon.

Načítavam kalendár...
Powered by Booking Calendar