Centrostyle Active

>   Detské okuliare  >  Centrostyle Active

Rámy Centrostyle Active sú vyrobené technológiou spoločného vstrekovania s použitím gumových materiálov rôznych hustôt a bez latexu, lepidla alebo akýchkoľvek kovových častí. Tento jednodielny rám dokonale padne na tvár a hlavu dieťaťa, takže je vhodný najmä pre deti vo veku od dvoch do piatich rokov, ktoré sa začínajú aktívnejšie hýbať a hrať. Hlbšia drážka šošovky zabraňuje vypadnutiu šošovky v prípade nehody.
Rámy Centrostyle Active majú okrúhly tvar, aby poskytli čo najväčšie zorné pole. Každý rám je dodávaný so silikónovým držiakom, ktorý pomáha udržiavať správny optický stred.
Dostupné vo viacerých veľkostiach a farbách

Kvalita

Vyrobené technológiou spoločného vstrekovania s použitím gumových materiálov rôznych hustôt a bez latexu, lepidla alebo akýchkoľvek kovových častí.

Vhodné aj na aktivity

Hlbšia drážka šošovky zabraňuje vypadnutiu šošovky v prípade nehody. Každý rám je dodávaný so silikónovým držiakom, ktorý pomáha udržiavať správny optický stred.

Pre každé dieťa

Tento jednodielny rám dokonale padne na tvár a hlavu dieťaťa, takže je vhodný najmä pre deti vo veku od dvoch do piatich rokov

Potrebujete poradiť?

Máte otázky k našim službám alebo potrebujete pomôcť s výberom správnych okuliarov? Neváhajte si rezervovať termín v Optike Diamon.

Načítavam kalendár...
Powered by Booking Calendar