Harley Davidson

V roku 1903 sa William Harley spojil s Arthurom, Williamom a Walterom Davidsonom, aby postavili svoj prvý motocykel v malej kôlni na ich dvore v Milwaukee. Zakladatelia Harley-Davidson počas nocí a víkendov, aby priviedli nápad k životu, ručne vyrábali diely na uvedenie svojich prvých troch motocyklov. Ich tvorba sa stala nielen stálicou na svetových diaľniciach, ale aj symbolom slobody, dobrodružstva a individuality.

Od tých prvých dní boli motocykle Harley-Davidson® votkané do americkej krajiny. Tým, že sa Harley-Davidson zaviazal k inováciám a odolnosti, prekonal niekoľko recesií, veľkú depresiu a dve svetové vojny.

Plnenie snov o osobnej slobode je cieľom a vášňou Harley-Davidson. Jeho nasledovníci sú zďaleka jedni z najoddanejších nadšencov značky na svete. Vášniví motorkári, ktorí sa stretávajú a vytvárajú regionálne kluby s mítingmi, je pôvodná sociálna sieť.

Dnes je táto značka jednou z najuznávanejších a najrešpektovanejších značiek na svete s jedinečnou kultúrou – nerozbitným putom. Spoločnosť vyrástla zo skromných začiatkov, aby sa stala najväčším svetovým výrobcom a distribútorom motocyklov.

Okuliare Harley-Davidson® začleňujú toto dedičstvo do každého rámu okuliarov a slnečných okuliarov vyrobených s jemnými odkazmi na tie isté ručne vyrobené diely, vďaka ktorým sú ich motocykle stálym prvkom na svetových diaľniciach. Harley-Davidson je súčasťou portfólia značky Marcolin od roku 2013. Štýly zahŕňajú vysokokvalitné materiály ako titán a nehrdzavejúca oceľ s množstvom farieb a zložitých detailov, ktoré sú ideálne pre aktívny životný štýl motocyklového nadšenca Harley-Davidson®. Okuliare Harley-Davidson® sa vyznačujú aj väčšími veľkosťami očí a dlhšími dĺžkami straníc pre väčšinu pánskych optických štýlov. Táto funkcia poskytuje funkciu a prispôsobenie, čo zvyšuje zážitok nositeľa. Pre ženy sú kamienkové detaily použité ako inšpirácia z vlastnej línie šperkov Harley-Davidson.

Katalóg dioptrických okuliarov HD_2020 (pdf)

Katalóg slnečných okuliarov HD (pdf)

Phone: 0948 232692
Centrum 12/17, Považská Bystrica
budova DIAMON Residence