Swarovski

>   Dioptrické okuliare  > Swarovski

Inšpirovaný myšlienkou sprístupniť krištále pre viac ľudí, český klenotník Daniel Swarovski, patentoval elektrický rezací stroj, umožňujúci rezať krištáľ precíznejšie. V roku 1895 založil spoločnosť Swarovski v malom mestečku Wattens, vysoko v rakúskych Alpách, pretože energetický potenciál, ktorý ponúkajú okolité rieky, z nej robil ideálnu destináciu pre prvé výrobné miesto spoločnosti Swarovski.

Víziou Daniela Swarovského bolo použitie krištáľu na vytvorenie „Diamantu“ pre každého. Jeho vizionársky duch a inovácie pri rezaní skla pomohli spoločnosti pokračovať v tejto misii dodnes.

Okuliare Swarovski sú určené pre pre ženy, ktoré lákajú odvážne a neodolateľné dizajny, z ktorých brilantným spôsobom vyžaruje sofistikovanosť a štýl. Swarovského krištále sú práve kúzlom najnovšej kolekcie okuliarov Swarovski, ktorá prináša pocit sebavedomia a žiarivosti ženám po celom svete. Ich moderné tvary, čisté línie a iskrivé detaily prinášajú ženám radosť po celý rok.

„Diamantu“ pre každého

Víziou Daniela Swarovského bolo použitie krištáľu na vytvorenie „Diamantu“ pre každého.

Prírodné prvky

Swarovského krištále sú kúzlom najnovšej kolekcie okuliarov Swarovski, ktorá prináša pocit sebavedomia a žiarivosti ženám

Moderné tvary

Ich moderné tvary, čisté línie a iskrivé detaily prinášajú ženám radosť po celý rok.

Potrebujete poradiť?

Máte otázky k našim službám alebo potrebujete pomôcť s výberom správnych okuliarov? Neváhajte si rezervovať termín v Optike Diamon.

Načítavam kalendár...
Powered by Booking Calendar