Polar

>   Dioptrické okuliare  >  Polar

Keď myslím na okuliare, myslím na niečo veľmi osobné: vyjadrenie charakteru, nálady, vzhľad, ktorý identifikuje nositeľa, individualitu. Našou filozofiou v POLAR je spojiť skúsenosti, vášeň, kreativitu a komunikáciu, aby sme vytvorili fantastický produkt pre každého. Milujeme zmeny a naše kolekcie sa neustále vyvíjajú, aby sme boli vždy na vrchole trendov, farieb a nálad.

V roku 2021 POLAR zintenzívnil svoje úsilie o ochranu nášho životného prostredia. POLAR® vždy používal v zákulisí ekologický prístup, od recyklácie až po znižovanie uhlíkového dopadu spôsobeného jej prevádzkou, ale v roku 2021 boli podniknuté veľké kroky, aby sa boj dostal do popredia. Občerstvenie POP 2021 bolo vytvorené s ohľadom na planétu: múdrym použitím recyklovateľných materiálov na výrobu recyklovateľných predmetov, ktoré minimalizujú dopad na životné prostredie, bez kompromisov v oblasti kvality a štýlu. Druhým veľkým krokom roku 2021 bola kompletná revízia obalov produktov s ohľadom na rovnakú udržateľnosť.

Taliansky šarm

Štýlové

Jasné farby

Potrebujete poradiť?

Máte otázky k našim službám alebo potrebujete pomôcť s výberom správnych okuliarov? Neváhajte si rezervovať termín v Optike Diamon.

Načítavam kalendár...
Powered by Booking Calendar