New Balance

>   Dioptrické okuliare  > New Balance

Jedna z najpopulárnejších športových značiek na svete, New Balance, má ročné tržby 4,3 miliardy dolárov. Značka New Balance, známa po celom svete svojou kvalitou a odhodlaním prispôsobiť sa strihu, výkonu a pohodliu, spája výkon s módou.

Kolekcia okuliarov New Balance ponúka výkonné funkcie, ako je naša technológia ELOCK postrannice. ELOCK je nastaviteľný do rôznych polôh , aby ste sa prispôsobili. Chrániče môžete nastaviť na: 0°, 27°, 54° a 81°. Naša kolekcia detských okuliarov New Balance ponúka 180° flexibilné pánty pre väčšiu odolnosť.

Objavte fantastické dioptrické okuliare New Balance , navrhnuté špeciálne pre aktívnych a športových nadšencov. Cíťte sa energicky a energicky pri každom pohľade!

Tieto okuliare dokonale spájajú štýl a funkčnosť. Vďaka ich športovému vzhľadu a žiarivým farbám vyniknete pri každej príležitosti, či už v telocvični, vonku alebo vo vašom každodennom živote.

Štýl a funkčnosť

Pre aktívnych a športových nadšencov

Žiarivé farby

Potrebujete poradiť?

Máte otázky k našim službám alebo potrebujete pomôcť s výberom správnych okuliarov? Neváhajte si rezervovať termín v Optike Diamon.

Načítavam kalendár...
Powered by Booking Calendar