Kreuzbergkinder

>   Dioptrické okuliare  > Kreuzbergkinder

Rozľahlá mestská štvrť Berlína s názvom Kreuzberg je domovom študentov a umelcov.  Deti z oblasti Kreuzberg, presne vedia, čo to znamená byť slobodný. Vedia, že byť slobodným nie je o prežívaní luxusného života na jachte. Byť slobodným je o porušovaní pravidiel. Tieto deti sú inšpiráciou značky KruezbergKinder. Značka je  presvedčená, že skutočná sloboda si vyžaduje porušovanie pravidiel, a že skutočná tvorivosť prekvitá iba vtedy, keď sa prekročia hranice. Tak prišli s okuliarmi porušujúcimi pravidlá.

Je to oslava zmiešaných kultúr a životných štýlov, podobne ako samotný Berlín.Vyjadrite, kto vlastne ste alebo sa stanete niekým iným. Prekračujte hranice a odstráňte zábrany.

Porušujte pravidlá.

Porušujte pravidlá

Značka je presvedčená, že skutočná sloboda si vyžaduje porušovanie pravidiel, a že skutočná tvorivosť prekvitá iba vtedy, keď sa prekročia hranice.

Jednoduchosť

Nápady a sny umelcov, aktivistov, majiteľov obchodov, DJ-ov, skrátka všetkých obyvateľov Kreuzbergu spájajú sofistikovanú jednoduchosť našich kolekcií.

Jedinečné vzory

Super elegantné a jedinečné vzory značky sú ovplyvnené skutočnými ľuďmi žijúcimi v oblasti Kreuzberg v Berlíne – sú vyrobené v najvyššej kvalite.

Potrebujete poradiť?

Máte otázky k našim službám alebo potrebujete pomôcť s výberom správnych okuliarov? Neváhajte si rezervovať termín v Optike Diamon.

Načítavam kalendár...
Powered by Booking Calendar