CCS by Coco Song

>   Dioptrické okuliare  >  CSS by Coco Song

CCS od Coco Song je svieža a všestranná kolekcia. Pri preberaní niektorých prvkov, ktoré boli úspechom Coco Song, nové modely CCS nachádzajú svoje vlastné charakteristické vlastnosti v inovatívnom chromatickom experimentovaní.

Prírodné prvky, ktorými sa značka Coco Song vždy vyznačovala, ako hodváb, sušené kvety a pierka, sú teraz laminované do nových kryštalických a transparentných acetátov či perleťových farieb. Výsledkom je rad oveľa ľahšie vyzerajúcich rámov, ktoré prinášajú svieži a jasný štýl.

Jas a jemnosť definujú dizajny CCS by Coco Song, ktoré sú inšpirované prírodným svetom kvetov a hrajú sa so živými a intenzívnymi tónmi ružovej, červenej, oranžovej, fialovej, zelenej a modrej.

Exkluzívna kolekcia

CCS od Coco Song je svieža a všestranná kolekcia s oveľa ľahšie vyzerajúcim rámom, ktoré prináša svieži a jasný štýl.

Prírodné prvky

Prírodné prvky ako hodváb, sušené kvety a pierka, sú laminované do nových kryštalických a transparentných acetátov či perleťových farieb.

Jedinečné sýte farby

Inšpirované prírodným svetom kvetov hrajú živými a intenzívnymi tónmi ružovej, červenej, oranžovej, fialovej, zelenej a modrej.

Potrebujete poradiť?

Máte otázky k našim službám alebo potrebujete pomôcť s výberom správnych okuliarov? Neváhajte si rezervovať termín v Optike Diamon.

Načítavam kalendár...
Powered by Booking Calendar